Kadmia OÜ

Kadmia OÜ soovib tuua klientideni eksklusiivseid ja trendikaid kaubamärke, pakkuda  kõrgtasemel teenindust  ning olla usaldusväärne ja paindlik partner. Keskendume rahvusvaheliselt tuntud ehte- ja aksessuaaribrändide maaletoomisele, kuna leiame, et ehted ja aksessuaarid mängivad olulist rolli nende kandjate eneseväljenduses ja personaalse stiili leidmises.

Kadmia OÜ on perefirma, mis kannab pisitütre nime. Firma eestvedaja Kadri-Triin töötab iluvaldkonnas, armastab uuendusi, trende ja kvaliteeti ning teda on toetamas ettevõtmistes Kim. Koos soovitakse  luua väärtust, mida võiks edasi kanda tütar Kadmia.

Kadmia OÜ on Leetal Kalmanson Jewelry ja Gold Professional Haircare ametlik esindaja Eestis.

 

 

Leetal Kalmanson Jewelry

LK Jewelry on üks kiiremini arenevaid ehtebrände, mille kollektsioone müüakse tuntud butiikides ja kaubamajades üle maailma.

LK Jewelry on tuntud oma  eriliste kõrvarõngakollektsioonide, glamuursete käevõrude ja unikaalsete kaelaehete poolest. Kõik disainerehted on valminud käsitööna kvaliteetsetest materialidest: unikaalsetest Bohemian ( Euroopa) kristallidest, Swarowski komponentidest, parima kvaliteediga nahast ja spetsiaalselt disainitud elementidest.

LK Jewelry edu saladus on šikk disain, silmapaistvad värvikombinatsioonid ja revolutsioonilised kontseptsioonid.

kadmia

gold banner

GOLD Professional Haircare

GOLD Professional Haircare on välja koorunud kirest ja armastusest erinevate ja julgete soengu stiilide vastu, oma-ala professionaalide poolt. Aastate pikkune tootearendus juhtivate Skandinaavia keemikute ja praktiliste kogemustega esindus juuksurite tihedas koostöös on jõutud ühise visioonini innovaatiivses juuksehoolduse maailmas.

Keskonnasõbralikud tooted, mis peavad andma sitkust ja pika-ajalikku toimet, tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas, on loonud juuksehooldus liinis oma filosoofia “We challenge fashion – To create the future” millest on saanud Gold Professional Haircare loojate moto.

Inspireerituna puhtast loodusest ja naturaalsetest aroomidest ning toidu tekstuuridest on kõik Gold Professional Haircare tooted eranditult toodetud taastuvaid ja säästvaid ressusse kasutades nagu puhtad eeterlikud õlid, taime ekstraktid ning looduslikud antioksüdandid.

Gold Professional Haircare tootevalik on ülim kooslus innovatiivsusest ja funktsionaalsusest!